Radość ze Zmartwychwstania wyrażona muzykę
W sobotę, 23 maja, w wigilię Niedzieli Zesłania Ducha Świętego, na zakończenie liturgicznego okresu Wielkanocy, w naszym kościele o godz. 15.00 odbył się szczególny koncert. Zebrani mogli wysłuchać pięknego śpiewu i gry w wykonaniu młodych Artystów: Scholii dziecięcej Aniołki Świętej Rodziny ze słupskiej parafii pw. Świętej Rodziny oraz uczniów, których przygotował p. Kamil Kuczborski. Na repertuar składały się zarówno pieśni z katalogu tradycyjnych utworów kościelnych przewidzianych na czas Wielkanocy, jak i piosenki religijne współczesnych zespołów ewangelizacyjnych. Dziękujemy Artystom i p. Kamilowi za piękny czas i modlitwę muzyką.






